Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere wordpress için en güncel wordpress temaları paylaşacağım.

Bilindiği üzere dünya üzerinde en çok satış yapan şirket Envato’nun sistemindeki theme forest daki temalardır. Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan profesyonel temalardır. Beraberinde bir çok eklentiyi de getirir ve siteniz için yüzlerce hazır demo bulundurmaktadırlar.

1 – Avada WordPress Teması

Avada | Responsive Multi-Purpose Theme - 2
Avada | Responsive Multi-Purpose Theme - 1

Avada yı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Dünya’da en çok tercih edilen temadır kendisi; düzenleyicisi, demoları ve eklentileri ile harika bir temadır. Sürükle bırak yöntemiyle bile mükemmel siteler yapabilirsiniz. Kendi başına bir platform gibi oluşturulmuştur ekibin eline sağlık.

2- THE7 WordPress Teması

So much MORE than just a theme!

The7 Temasını İndirmek için Burayı Tıklayın

O kadar çok düzenlenilebilir alan vardır ki tam anlamıyla profesyonellere yönelik bir tema yeni başlayanlar da incelemek isteyebilir farklı iş kategorilerine göre demoları bulunmakta yanında 6 adet premium eklenti de hediye veriyor.

3-Flatsome WordPress Teması

Flatsome | Multi-Purpose Responsive WooCommerce Theme - 6

Flatsome Temasını İndirmek için Burayı Tıklayın

Sadelik, hız ve kolaylık isteyenler için biçilmiş bir wordpress teması ile karşınızdayız. E-ticaret temaları da bir harika kurumsal markaların tercih edeceği türden bir tema.

4- BeTheme WordPress Teması

BeTheme - Responsive Multi-Purpose WordPress Theme - 3

BeTheme Temasını İndirmek için Burayı Tıklayın

Kurması, yönetmesi ve görüntüsü o kadar muhteşem ki insanı cezbediyor. Demo aktarımı o kadar kolay ki ilk defa tema kuran bir kişi için bile oldukça basit.

5- Bridge WordPress Teması

Bridge - Creative Multipurpose WordPress Theme - 3

Bridge Temasını İndirmek için Burayı Tıklayın

O kadar çok demo var ki içinde hangi kategori ile alakalı site yapacağınız önemli değil. Kesin o konu ile ilgili demo bridge temasında vardır. Kurulumdan tutunda eklenti kurulumu site düzenlemesi ve demo aktarımı oldukça basittir.

Tema ve Eklenti Kurulumları hakkında takıldığınız bir yer ve sorularınız için iletişim kısmından bana ulaşıp yazabilirsiniz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir